Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkaügyi...

Mi a véleményetek a munkaügyi központról?

Figyelt kérdés

Hát én eléggé rossz véleménnyel vagyok róluk! Egyszer elmentem felvételizni egy tanfolyamra, de nem vettek fel, viszont azt aki mellettem ült és ugyanolyanra tudta mint én őt igen! Ő megfelelt én pedig nem! Ez olyan különös! Még volt egy olyan lány is aki diplomával felvételizett mégsem vették fel!

Ráadásul a munkaügyi központnál a dolgozók egész nap csak ülnek és nem csinálnak semmit, és nem is valami kedvesek! Amikor dél van kizárják azokat az embereket az épületből akik várnak, mert hogy a dolgozók mennek ebédelni, és ezalatt az idő alatt nem lehetnek az épületben! Annak sincs semmi értelme hogy 3 havonta mennem kell beiratkozni!


2011. okt. 26. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm regisztrálta magát, de eléggé rossz véleményen van. Valami 3 havonta megjelenésről ő is beszélt. Vagy sűrűbben. Van valami kiskönyve, oda kell gyűjtenie, hogy milyen munkákat keresett (név, cím, telefonszám, stb.) és van valami minimum, különben nem működik együtt és kidobják. Ha nem jelenik meg egy alkalommal, akkor orovosi igazolás kell meg minden. Szinte egy véres rongyként kezelik, mert próbál munkát találni. Ha a központ ajánl fel munkát azt kötelező elfogadni, még ha a világ végén is van.
2011. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Körülbelül úgy bánnak az emberekkel a munkaügyi központban, mint egy marhacsordával. Nem elég, hogy szerencsétleneknek nincs munkájuk, még jól meg is alázzák őket és emberileg ledegradálják őket. A munkaügyi központban való ácsorgás olyan, mint akit szégyenpadra ültetnek. Itt Fehérváron sokszor a sor vége kint áll az utcán és órákig kell ott állniuk mire bejutnak, közben a képükbe bámul a buszpályaudvarról néhány lesajnálkozó arc. Hányinger.
2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!