Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen élmény volt iskolába...

Milyen élmény volt iskolába járnod? Emlékek?

Figyelt kérdés
Nekem (többségében) rettenetesek... Az általánosban rengetegszer megvertek, megaláztak és a közösség gyűlölt engem, 3 emberrel voltam beszélgető viszonyban, az első középsuliban sem volt sokkal jobba dolog, a nők "nem bomlottak értem" és egész idő alatt egy kapcsolatom volt csajjal egy évig és annyi, az angol órák előtt elhánytam magam a tanár miatt 2 évig mígnem pszichológusnál kötöttem ki (azóta is járok hozza hogy feldolgozzam a történteket, persze nem csak ezen életterületekről) és az egészségem is jelentősen leromlott, a második középsuliban valamivel jobb volt a dolog, itt mar szinte mindenkivel tudtam beszélgetni de a közösség itt sem fogadott be, s a nők terén sem voltam itt sem túlzottan sikeres... Örülök, hogy vége lett, mert bár tanulmányilag csak az említett angol tanárral volt gond (abban a suliban kétszer megbuktam ebből, a másikban pedig 5 ös voltam, értelem szerűen belerokkantam a folytonos kudarcba és karó tömlegbe)
2011. okt. 26. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az idő szinte minden emlékemet megszépíttette. Én sem voltam népszerű és a legtöbbször szörnyen untam magam, de utólag visszanézve azért élveztem.
2011. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen iskolába jártál!Tényleg szőrnyű, én szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben elég "népszerű" voltam DE a ""strébereket""(azért hívom igy őket, hogy értség az emberek kikre gondolok) mindig megvédtem, mert én éreztem magam jól, hogy egy osztályba járhatok egy zsnivel :D Sosem bírtam azokat az embereket akik azért bántottak valakit mert, okos (ő lesz a főnököd szóval mindenképpen rácseszel) mer szemüveges, vagy éppen valami fogyatéka van!Nem szabad sőt Büntetném is az ilyet!

Nagyon sajnálom ami veled történt!De a nők értem sem bomlottak ;)

2012. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy szóban kifejezve.... Fos :DDDDDDD Örülök hogy vége, épphogy de meglett
2018. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!