Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolába menjek továbbt...

Milyen iskolába menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Most fogom kijárni az általánost és nemtudom eldönteni milyen iskolába menjek továbbtanulni gondoltam hogy jó lenne valami szakma de egyáltalán nemtudom milyen szakmát válasszak...4-es 5-ös vagyok minden tantárgyból nemnagyon érdekel semmiféle szakma pedig apám már eszi az életem hogy mostmár elkell döntenem mi legyek..nemtudnátok ajánlani iskolákat amik pest megyében vannak?
2011. szept. 30. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen jó tanuló vagy és a lehetőségeid megengedik, menj gimibe.
2011. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...vagy egy erős szakközépbe, ami érettségit ad.
2011. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyere a Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskolába!!! :)

[link]

imádnád :), én most vagyok végzős nyelvi előkészítő osztályos, és mind az 5 évet imádtam, nagyon rossz lesz elballagni év végén, a tanárok nagyon jó fejek, tiszteletben tartják a diákokat, állítólag nem kerültünk valamilyen felvételis könyvbe :S, pedig országos szinten elismert iskola, csak ajánlani tudom :)

nézz körül

2011. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. okt. 1. 10:04
 5/5 anonim válasza:
menjél a th-ba gyöngyösre
2013. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!