Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lefordítanád nekem ezt a...

OoTwisToO kérdése:

Lefordítanád nekem ezt a szöveget magyarra?

Figyelt kérdés
CLRCMOS0 allows you to clear the data in CMOS. The data in CMOS includes system setup information such as system password, date, time, and system setup parameters. To clear and reset the system parameters to default setup, please turn off the computer and unplug the power cord from the power supply. After waiting for 15 seconds, use a jumper cap to short 2 pins on CLRCMOS0 for 5 seconds.
2011. okt. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

oké,hogy nincs kedved magadtól,de enyire lusta már ne legyél....

[link]

2011. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:

CLRCMOS0 megengedi neked, hogy tisztítsd CMOS adatát. CMOS adatai rendszertelepítésinformációt, mint például a rendszerjelszót, tartalmaznak, randevúznak, idő, és rendszertelepítésparaméterek. Tiszta részre és újraindításba a rendszerparaméterek alapértelmezett telepítésre zárd el a számítógépet és húzd ki a tápvezetéket az áramellátásból. Várakozás után 15 másodpercen keresztül használj arra egy pulóversapkát, hogy rövidre záródjon 2 gombostű CLRCMOS0 5 másodpercen keresztül.



ezt te se gondolod komolyan ugye?

2011. okt. 27. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vok de mind1 :D próbálj több forditóbol kialakitani 1mondatot,énis úgy szoktam....
2011. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akk még az utolsó is:P
2011. okt. 27. 16:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Várakozás után 15 másodpercen keresztül használj arra egy pulóversapkát, hogy rövidre záródjon 2 gombostű CLRCMOS0 5 másodpercen keresztül ezen besz@rtam...xDDDDD Am letudod fordítani? mert ha igen, akk megkönnyítetted vna a dolgom már rég xD
2011. okt. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!