Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik tanárom rám szállt....

Az egyik tanárom rám szállt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Feleltem egyik órán, és jó volt a felelés, de azt mondta, hogy nem írja be a jegyet, mert 1-est akar beírni, és olyankor akar elkapni, amikor nem készülök. Meg van amikor egy direkt kibaxásból tőlem kérdez valamit, amire senki nem tudja a választ.

Szerintetek mit csináljak?


2011. okt. 28. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szólj az igazgatónak és diktafonnal vedd fel a feleletet
2011. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
Az osztály előtt mondta, hogy a jó jegyet nem írja be, csak a rosszat? Mert akkor irány az igazgató, még letagadni sem tudja, sokan hallottátok.
2011. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen az osztály előtt mondta, hogy most ezt a jegyet nem írja be, hanem majd ha nem tudok.
2011. okt. 28. 07:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha valamit nem tudsz és kihív felelni mond azt hogy most nem felelek mert nem tudok...ritka bunkó egy tanár lehet.
2011. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bánomisén ***** válasza:
Akkor beszéld meg az osztállyal, hogy elmész az igazgatóhoz és lehet, hogy őket is megkérdezik erről (csak hogy ne váratlanul érje őket, a diritől általában frászt kap mindenki, nem tudom, miért...), és tényleg menj a dirihez. Mondd el, hogy mi történt és hogy mindenki hallotta, amit a tanár mondott.
2011. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen tantárgy de én most csak azért is kib@asznék azzal a tanárral!megtanulnék mindent ami csak lehet év végéig meg muszáj adnia jegyet legnagyobb bánatára:)
2011. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bánomisén ***** válasza:

Előző: csak az a gond, hogyha a tanár rájön, hogy a kérdező mindig tanul és nem tudja ezzel megfogni, akkor majd máshogy szúr ki vele.


Szerintem, kérdező, ne várd meg, amíg eldurvul esetleg a helyzet, menj az igazgatóhoz.

2011. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nála csak egy múló szeszély. Egy pár hétre kipécéz valaki majd utána valaki másra száll rá, mindig megtalál valakit. Viszont én nem vagyok rossz a tantárgyból, tavaly is 5-re zárt (idegennyelv). Még várok egy kicsit szerintem. Mert, ha szólok a dirinek, azzal lehet, hogy csak magamnak ártok.
2011. okt. 28. 09:08
 9/11 bánomisén ***** válasza:

Ha csak átmeneti őrület, akkor tényleg érdemes kibekkelni ezt az időszakot és ezerrel végigtanulni. Legfeljebb a kérdéseiddel többet zaklatod a "Nyelvek" topikban válaszolókat :-)

Viszont ha nem hagyja abba néhány hét múlva sem, akkor legalább a szüleidnek említsd meg.

2011. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 reptoid ***** válasza:
Hessegesd el!
2011. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!