Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Odaadnátok a szakdolgozatotoka...

Odaadnátok a szakdolgozatotokat egy évfolyamtársatoknak, hogy elolvassa?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nagyon érdekelné, és örülne ha odaadnám neki. Én viszont úgy érzem (és úgy is tudom) hogy nem helyes a szakmai munkámat kiadni másoknak, pláne nem "idegennek" és az államvizsga előtt.
2011. okt. 28. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Én anno csak a barátaimnak küldtem el, mondjuk más nem is kérte:) De én szerintem odaadnám.
2011. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ miylen viszonyban vagytok.

Nekem van olyan szaktársam akinek átadnám átolvasásra, de van akinek nem. Az előbbivel volt sok közös munkánk, projektmunkát csináltunk együtt megbíznék benne.

Egy egyszeri "köszönőviszonyos" szaktársnak lehet mondanám, hogy ne haragudj, de államvizsga előtt nem szeretném odaadni.

2011. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán, bárkinek. Azzal a feltétellel hogy a címek már le lettek adva és elkezdett rajta dolgozni, és mutat is valamennyit már belőle, tehát nem arra megy a játéék hogy lenyúlja.


Amúgy a szakdolikból jól lehet tanulni...

2011. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!