Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan előfordulhat, amikor...

Olyan előfordulhat, amikor egy alapvetően végig jó tanuló nagyon elrontotta, esetleg meg is bukott az érettségin?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért és hogyan történ(hetet)t ilyen?

máj. 12. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon izgul és leblokkol, akkor igen.
máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Stressz, betegség, családi tragédia, fejet ért trauma stb. esetén.
máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, aki négyes-ötös tanuló volt, majdnem kitűnő. Egyetlen egy tételt nem tudott töriből, de egyáltalán nem, és pontosan azt húzta az érettségin. A tanárok próbáltak segíteni neki, de tényleg semmit sem tudott. Hármast kapott, nyilván kegyelemből, de szerencsére ez nem lett semmilyen hatással a felvételijére meg minden másra sem.
máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
#3 Az egyik volt ismerősöm bátyja egyetlen egy tételt tanult meg, pont azt húzta ki és ötösre érettségizett :D Én német vizsgán voltam így, egyet kidolgoztam de abba beleadtam apait-anyait, a többire rá se néztem. Pont azt az egyet húztam ki és ötös lett :D
máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
#3: nem tudom, hogy régen volt-e, hogy csak szóbelizni kellett, és arra kapott hármast (de nem értem, hogyan, ha nem tudott semmit), vagy félreértem, de egyébként meg a jelenlegi szabályok szerint (ami tudtommal elég régóta fennáll), ha nem tudja a tételt az illető, akkor póttételt húzatnak vele.
máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem több ismerősöm is van akik nagyon jó tanulók voltak de az érettségi nem sikerült annyira jól nekik mert vagy túl vállalták magukat vagy kiégtek a négy év végére :( a stressz is közrejátszik ebben
máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!