Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elszámolták az utolsó feladato...

Elszámolták az utolsó feladatot. A 18 A-ban szerintem jó a képlet, amit feltettek, de rosszul számoltál ki. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
na az így megnézve a megoldást nem csoda, hogy nem sikerült nem is jött ki, csak a 15504. a másodi része viszont jó lett, igaz nem így számoltam de a 7 kijött:D
2009. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ohh pont most írtam egy másik kérdéshez h nekem gyanús. Szerintem én csináltam jól:D 9,8% jött ki, neked?:)

(lehet ez a képlet is jó, én nem levonogattam a rossz eseteket, hanem a kedvezőeket vettem. Ha 5 db selejtes van: 9alatt5 * 11alatt10= 1386, ha 4 db selejtes van: 9alatt4 * 11alatt11 =126. Ezeket összeadtam, ez a kedvező eset, az összes eset 20alatt15, és így nekem 9,8 % jött ki.)

2009. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is 0,098 jött ki. Am jól van levezetve, csak rosszul ütötték be a gépbe :) Akkor a miénk a jó, legalábbis remélem.
2009. máj. 5. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hm...én is nagyon remélem:) Az nagy baj, ha én az utolsót (a kabátosnál) táblázattal csináltam, nem pedig egyenlettel?
2009. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem evidens volt, hogy egyenlőtlenséggel csináljam.
2009. máj. 5. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: én úgy csináltam h kiszámoltam a legközelebbi olcsóbbat éa a legközelebbi drágábbat (számológéppel addig pötyögtem) és innen levezettem h max 7 lehet, erre szerintetek kapok pontot?:D mert végülis a megoldás jó lett
2009. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kapunk. Legalábbis remélem, mert az eddigi érettségiknél is úgy volt, h ha pl 3 számjegyből számokat kellett összerakni, és vki leírta az összes megoldást, arra is megkapta a pontot. Akkor nekünk is kell!:D

Amúgy érdekes, általában logikus embernek tartom magam, nem is értem h nem jutott eszembe az egyenlőtlenség:DD

2009. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 0,098 jött ki, és az osztályból még másoknak is. Úgyhogy szerintem is ez a jó megoldás.
2009. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is annyi lett:D 0,098 :D:D huu hála az égnek.. gáz lett volna ha már ezt is elrontom... igyis ez a 2.rész...:D:S érdekes volt:P
2009. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!