Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki jártas a német nyelvben,...

Aki jártas a német nyelvben, lefordítaná nekem ezt a szöveget, kérem?

Figyelt kérdés

Az én nevem (...). 20 éves magyar lány vagyok. Gimnáziumot végeztem 2010 juniusában. Az iskola befejezése után a Hotelban vállaltam fél évre, mosogatói állást. Azután elköltöztem Magyarországra, és megszereztem a magyar állampolgárságot. Nagyon kitartó,szorgalmas, társaságkedvelö,preciz embernek tartom magam. Szeretem a munkám alaposan elvégezni. A német nyelvet az iskolában tanultam 4 évet, de nem igazán tudom, kis idö és biztos vagyok benne hogy belejönnék ujból,és a még ismeretlen szavakat gyorsan megtanulom. Számomra a nyelv nem akadály ,mert kihivásnak tekintem , hogy megtanuljam , az elején biztos nehéz lesz, de biztos vagyok benne , hogy sikerülni fog. Igazából a szobalány és a konyhai kisegitő munka érdekel, nyelvtudásom hiánya miatt, de bizom benne , hogy az egyik álláskört sikerül betöltenem. Tisztelettel : (...)


(...) az én egyik legjobb alkalmazotam volt, nagyon sajnáltam amikor távozott tőlünk. Munkáját minidig lelkiismeretesen végezte, és mindig idöben kezdett. Megfelelö a munkához való hozzáállása, mindig sokat mosolyog és ez mindig megkönnyiti a munkát, és ezért csak ajánlani tudom Önnek.


2011. nov. 1. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bugyután fogalmaztam meg, tehát nem lefordítani kell, hanem magyarról németre fordítani.
2011. nov. 1. 12:05
 2/6 A kérdező kommentje:

Végülis lefordítani... Mindegy.


Jó lenne, ha valaki segítene.

2011. nov. 1. 12:09
 3/6 Fenyvesi Gábor ***** válasza:

Mein Name ist ...... . ich bin ein 20jahriges ungarsiches Mädchen. Im August 2010 habe ich das Gímnasium absolviert. Nach der Schule nahm ich eine Stelle im Hotel, ich war Kücehhelferin, Spülmädchen. Dann zog ich nach Ungarn,und habe das ungarische Staatsbürgertum geschaffen. Ich halte mich für einen aushaltenden, gesellschaftliebenden, präzisen Menschen. Ich mag meine Arbeit immer gründlich erledigen. die deutsche Sprache habe ich in der Schule 4 Jahre lang gelernt, aber sicher bin ich mir daran nicht, eine kleine Weile und schaffe ich mir ein bisschen Übungund die noch unbekannten Wörter könnte ich schnell erlernen. Für mich bedeutet die Sprache keine Beschränkung, denn ich sehe sie als eine Herausforderung, sie zu lernen; anfangs wird es bestimmt schwer, aber ich bin mir sicher, dass es mir gelingt. Richtig interessieren mich die Stellen wie Zimmermadchen oder Küchenhilfe, wegen meiner mangelhaften Sprachkenntnisse, aber ich hoffe, die eine Stelle zu schaffen. Mit vielen Grüßen: ....

(....) war eine/r meiner besten Angestellten, so tat es mir wrklich Leid, als er/si von uns weg war. Seine /Ihre Arbeit hat er/sie gewissenhaft erledigt und er/sie hat immer pünktlich angefangen. Seine/Ihre Zustellung zur Arbeit war gut, er/sie lächelt immer viel, und das erleichtert die Arbeit, deshalb kann ich ihn/sie Ihnen nur empfehlen.

2011. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csodálatos vagy!!! Köszönöm!
2011. dec. 6. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Hozzáállás (nem Zustellung)

Hanem Einstellung-

2015. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állampolgárság (nem Staatsbürgertum)
2015. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!