Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz, hogy...

Szerintetek is igaz, hogy szakmunkásképzőkbe, szakiskolákba az átlagnál bunkóbb tanulók járnak?

Figyelt kérdés
Ez csak statisztika vagy tényleg igaz.Végeztem szakmunkást és tapasztaltam is ilyeneket.Az érettségim meg van és szakmát szeretnék újat tanulni.Nem szeretnék újra bunkókkal járni mint anno.
2011. nov. 3. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
manapság azzal kell számolni,hogy ilyen iskolák 80%-a cigány. és ehhez nem a bunkóság,hanem főként a neveletlen viselkedés társul,az illetlenség, a tanulatlanság..
2011. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azért voltam terrorizálva abba a suliba máshol meg nem pedig ugyanaz a személyiség voltam.
2011. nov. 3. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!