Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PSZICHOLÓGIA SZAK (BA) :...

PSZICHOLÓGIA SZAK (BA) : vélemény DE és PPKE pszichológia szakról?

Figyelt kérdés

Már a szakon tanulóktól vagy a szakra jelentkezőktől bármilyen infót szívesen fogadok. Mondjuk arról is bővebben olvasnék, hogy milyen területekre érdemes BA után specializálódni véleményetek szerint.

Köszönöm!


2011. nov. 4. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én pázmányos pszichós vagyok, úgyhogy nyilván csak erről az oldalról tudok infót adni, bár úgy hallottam, a debreceni képzés is jó. Elsősként nem mondanám, hogy túl sok tapasztalattal rendelkezem, majd csak akkor fogom magam igazi egyetemistának tartani, ha túléltem az első vizsgaidőszakot. :D De azért leírom, hogy eddig milyen. Először is tényleg nagyon gyakorlatias, szeptemberben kicsit úgy éreztük, hogy mélyvízbe dobtak minket, de bele lehet rázódni. Fejlődéslélektanon például a félév során mindenkinek vizsgálnia kell egy óvodás korú, egészséges gyereket különböző feladatok segítségével, hogy gyakorlatban is megismerjük azt, amiről az előadásokon tanulunk.

A mi évfolyamunk elég nagy létszámú(70 akárhány fő, nem tudom pontosan), de még ez sem olyan borzasztóan sok. Az órák nagy része érdekes, élvezhető, és eddig még olyan tanár sem került elő, aki a diákok rémálma lenne.

Nem tudom, mi érdekelne, ha eszedbe jut valami, kérdezz, hátha tudok segíteni. :)

2011. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én arról szeretnélek kérdezni, hogy ha én elkezdek egy társadalomtudományi szakot, akkor mellette (levelezőn persze) egy pszichológia szak nagyon nehéz?

Előre is köszönöm a választ! :)

2012. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én levelezős voltam, és 3hetente 3teljes napot voltunk bent. A vizsgákra kellett tanulni, de elég sokat. Általában az órai dolgokat kérték vissza, és jó volt, ha ott voltunk, mert mástól megkapni a jegyzetet nem uaz.

2012. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!