Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik nehezebb szak: mérnök...

Melyik nehezebb szak: mérnök informatikus vagy pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Jelentem, mérnökinfó. PSZ hülye p*csák szakja.

//másodéves mérnökinfós

2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ melyik hol, de jellemzően a mérnök infós.


Azért a pénzügynél is vannak szivatások, de talán nem olyan nagy mértékben. Illetve ami nagy különbség, hogy a pénzügynél vagy elméletet tanulsz, vagy számolást.


Az infonál meg jellemzően mindent egyszerre. Megtanulsz valami elméletet, "hát akkor azt kódoljuk le".


Illetve az infoban a programozást sokat kell gyakorolni, sok technológiát ismerni, ezek állandóan változnak, stb...


Én infóra jártam:

Nekünk volt olyan hét hogy 4 zh, két beadandó. Beadandó alatt valami egyszerűbb játékot kell érteni, de azért azokat le is kellett programozni. Közben más tárgyakra havonta kellett valami kisebb progit csinálni, szóval nem nagyon unatkoztunk. Főleg hogy egyiket C-ben, másikat java-ban, a harmadikat delphiben, így mindegyik nyelvet lehetett megtanulni...

2011. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pénzügy/számvitelre nem jártam, szóval nem ismerem annak nehézségét. Mérnök infós vagyok, hát nem egy könnyű szak, az tény, de nem elvégezhetetlen. Amit nekem megtanított: az idődet nagyon jól meg kell tanulni beosztani.


PSZF-ről meg így nyilatkozni, hogy h*lye p*csák szakja, szerintem nagyon bántó. Jártál valaha oda, kedves első válaszoló? Én nem, ezért is mondtam, hogy nem tudok nyilatkozni. Biztos megvan annak is a maga nehézsége. Ne szóljunk már le más szakokat.

2012. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!