Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Contramodellsről kinek mik a...

Contramodellsről kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem modellnek. Küldtek e-mailt, hogy átmentem az első rostán, és majd keresnek a további megbeszélések ügyében.

Az van, hogy 11 ezret kéne befizetnem, és ők cserébe elvileg adnak munkát....

Most elég rosszul állok anyagilag, és nemtudom megtérülne e ez a befizetésem...

Vagy csak nekik is kell a pénz, és kamuból, mindnekinek visszaírnak, meg behívják öket elszedik a lovét, és aztán semmi munkát nem adnak?


aki tud valamit erről, légyszi írjon már...

Köszi^^


2011. nov. 11. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Elírtam....:S

Cortona modells..

2011. nov. 11. 18:09
 2/5 anonim válasza:
Szia!Behívtak engem is 2 éve de én nem kaptam olyan levelet hogy pénzt kellene befizetni!De végülis nem mentem el mert Németbe dolgoztam!Elég sok hölgy Isteníti Őket én azt mondom próba szerencse!Max nem fizeted be addig a pénzt amíg nem kapsz szerződést róla hogy munkát biztosítanak...!Ezt tudom Neked ajánlani!én egy modell ügynökséggel ráfáztam hogy csináltak egy portfóliót 45 ezerért meg még plusz 20.000 kp!És egy darab munkám nem volt!!!
2011. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

uhhhhh

:S


ittis valami hasonló a helyzet....az van hogy befizetek 11 ezret, és egy évig "hirdetnek" engem jó értelembe, mint hostess...aztán rajtam mulik emnnyit dolgozok...

csak aza baj, hogy egy kisvárosban élek, aztán ha aztmondják pesten van munka akko az 150 km, oda vissza még diákjeggye is majd 3 ezer..:(

2011. nov. 17. 21:10
 4/5 anonim válasza:
Hát sajnos ez ilyen!És nem valószínű hogy az utad kifizetik!Bár nem tudom!Meg ez attól is függ hogy a hossteskedéssel mennyit kapsz!Mert ha többet kapsz mint az út akkor ugye pluszban vagy de mi van akkor ha nem....?
2011. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

annyit mondtak, hogy máris a szerződéskötés után elkezdenek munkátkeresni nekem, ill. hogy bármi kédrésem lesz, vagy ha elbizonytalanodok, nyugodtan mondjam a castingon.

Az ígérte a csajszi, hogy a lakóhelyemen, vagy ahhoz közel fog mindenképpen munkát keresni nekem...

sztem azlesz, hogy elmegyek a castingra, és ha nemtetszik, vagy nemtudnak értelmeset válaszolni arra, hogy mennyi munkát fogok kapni, hogy legalább ez a pénz megtérüljön amit ide befektettem, akkor nem is fizetem be, és csak 3 ezrem bánja, annyit meg megér...sztem...

2011. nov. 18. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!