Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális munkásként miből...

Szociális munkásként miből írjam a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés

iskolai sz.munkából szerettem volna, de azt mondták, nagyon elcsépelt már...


így viszont ötletem sincsen:(


valaki, aki már túl van rajta, tudna ötletet adni? 22-én le kell adnunk, és semmi ötletem, kiindulópontom nincsen.

A gyerekekkel kapcsolatos témák érdekelnek a legjobban.


2011. nov. 13. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajléktalan ellátás?
2011. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wincho válasza:
az iskolai szociális munka egyáltalán nem elcsépelt, én is abból fogom írni. Magyarországon amúgy sem elterjedt még, 2012-től akarják bevezetni több iskolában is, tehát igenis aktuális téma,és kevesen írtak ebből szakdogát. A hajléktalanság, integráció, fiatalok szórakozási módjai..na ezekből azért több van,mint iskolai szocmunkából :) (amúgy meg abból írd,ami érdekel)
2011. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sajnos a PTEn már sokan írtak...:S

tudom, mert megnéztem...:S

2011. dec. 17. 08:36
 4/5 Wincho válasza:

akkor még van miből választani :)

családon belüli erőszak, konfliktusok az örökbefogadás folyamatában, fogyatékos személyek rehabilitációja, integrációja, a vallás szerepe a börtönben, sok mindenből lehet :) abból írj,ami (isk.sz.munka mellett) érdekel. Témalapokat nem adtak még ki? Hanyadikos vagy?

2011. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lévén szakdolgozatot írok, 3.éves


tudom, hogy van sok választás, de egyrészt ez tetszik, ez érdekel, másrészt meg ezt adtam le, hogy ebből írom, és nem lehet változtatni, ha akarnék se (nem is akarok :) )

2011. dec. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!