Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a felsőoktatási...

Hogyan működik a felsőoktatási intézményeknél az államilag támogatott költségtérítés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pontosan, hogy ha jelentkezek egy szakra, ami indul államilag finanszírozva is akkor van esélyem bekerülni oda? Vagy úgy mint például gimnáziumban a tankönyvtámogatásnál igazolni kell valamivel hogy alkalmas vagyok a támogatásra? Lehet kicsit buta kérdés volt, még nem felvételizek, így nem is tudok sok mindent a dolgokról, csak ezt nem nagyon értem, és kíváncsi vagyok. :)
2009. máj. 9. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Gimiből általában mindenki egyből államilag támogatott szakra jelentkezik,mert jogosult rá. Bizonyítani a rátermettséged igazából annyival kell,hogy államis képzésre magasabb szokott lenni a ponthatár ,mint költségtérítésesre és kevesebbet is vesznek fel. Tehát tulajdonképpen a tudásoddal igazolod ,hogy alkalmas vagy.
2009. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. máj. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!