Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak ha szeretnék...

Hogyan tanuljak ha szeretnék de mindig lusta vagyok? :S

Figyelt kérdés

Szeretnék jó jegyeket kapni, szüleimnek dicsekedni vele, de (nem vagyok rossz tanuló) közepes tanuló vagyok.

Az eszem sokak szerint megvan csak szorgalom nincs sok :S

Hogyan vegyem rá magam hogy tanuljak?

Mert néha sikerül akkor 1-2 hétig tök jól tanulok aztán megunom és leülök gépezni vagy ilyesmi.

Am felpontozom az értelmesebbeket!


köszi 17/F


2011. nov. 14. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

csak van valami célod, merre mész tovább középiskola után?! az lebegjen a szemeid előtt, hogy a pontokhoz kellenek a jó jegyek hogy ne szívd meg mint én, hogy most halasztok mert elszúrtam, ráadásul ennél márcsak rosszabb lesz mivel kötelezővé tesznek sok mindent pl nyelvvizsga, szóval inkább most hanyagold a gépet meg egyebeket és ülj le tanulni ne később bosszankodj! gondold végig most komolyan nélkülözhetetlen hogy ne ülj gép elé csak este v kb. 2 óra után mikor már tanultál?!

osszd be az idődet, a tanulás közben tarts szünetet persze senkisem jókedvéből tanul,legyél annyira érett h felfogd, ez a te érdeked és nincs olyan h megunod, csak a muszáj legyen.

2011. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi.

hát ha hazajövök a suliból akkor pihenő mindig kell géppel kezdem aztán utánna tanulok általában (ha tanulok) XD


de am kösz

2011. nov. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!