Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megírhatom, vagy...

Szerintetek megírhatom, vagy megírjam ugyan azt a fogalmazást? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

irodalomból a Légy jó mindhalálig c. könyvel foglalkozunk. holnap írunk belőle egy fogalmazást a suliban, és 2 lehetőség közül választhatunk. 1. Misi pakkot kap (2. fejezet) 2. Misi nem akar debreceni diák lenni (11. fejezet)

azért vagyok bajban, mert még pár hete kellett írni egy fogalmazást (ITTHON) az egyik fejezetről. én a 2. fejezetet választottam. mivel még nem osztották ki, ezért nem tudom hogy hányas lett, de tutira jó lesz :) és hát most is a 2. fejezetet szeretném írni, mert az a legkönnyebb, azt többször elolvastam (ugye az itthoni fogalmazás miatt) és le is van írva egy papírra az a változat, amit beadtam (vázlatként leírtam). és hát az lenne a kérdésem, hogy: szerintetek megírjam ugyan úgy megfogalmazva (betanulnám) vagy azt a szöveget fogalmazzam át, és azt tanuljam be? szépen kérem a segítségeteket!! köszönöm :))

(14 éves vagyok)


2011. nov. 15. 18:14
 1/2 A kérdező kommentje:
írjatooos plsss
2011. nov. 15. 21:31
 2/2 A kérdező kommentje:
k
2011. nov. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!