Így is felvesznek?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok és nem vagyok olyan nagyon jó tesibe de többek szerint is súlyemelésben és egyéb ilyen dolgokban jó vagyok
2011. nov. 16. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem írtad, hogy hova jelentkeznél. De egy autista iskolába biztos felvesznek.
2011. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
figyelj ha csak ennyi az IQ-d hogy csak ilyen baromságok jönnek ki a kis agyadból akkor szerintem nem a gép elött hanem egy elmegyógyintézetben van a hejed
2011. nov. 16. 17:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem az első vagyok, de igaza van. Nem érthető a kérdés. Hova akarsz menni? Ha pl könyvtáros, oda biztosan. Ha valami tesis valami, akkor oda is ha sikerül a felvételid.
2011. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hamár iq-ról beszélsz, írd rendesen hely szót!!!!
2011. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia! :)) Szerintem az semmilyen suliban nem lényeges hogy szemüveges vagy vagy sem..A tesire meg még tudsz edzeni.. mindenki gyenge valamiben..remélem segítettem..sok szerencsét..:D..első három..annyi eszetek vagy mint egy zacskó döglött lepkének..-.-"..és mellé még bunkök is vagytok..
2011. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
4. vagyok..bocsi második..nem neked szólt..:))..
2011. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves 4. Isteni szerencséd:D Amúgy ha rendőrtisztire gondolsz,ott nézd majd meg hogy nem e kell kontaktlencse. Mondjuk ott ilyen pszichikai és hasonló felvételi is van. Azon többeket meghúznak mint a többin. Ja és nem lehet lyukas fogad se (volt akit addig nem engedtek tovább míg be nem tömette) Szerintem a katonatisztit is, de nem hinném hogy kizáró ok. Nekem volt osztálytársaim szemüvegesen akartak a zrínyibe menni, és nem ezért nem jutottak be. A tesire biztos edzened kell még. Fent van a követelmény, vagy a tesitanár biztos meg tudja mondani hogy mi az és akkor teljesíted és meglátod. Középsuliba vagy egyetemre mennél?
2011. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
mondtam már hogy bocsiii..:((..:)..
2011. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
te jó ég, de retardált ez a kérdező is. ha a felsőoktatásról van szó, akkor neked inkább nem javasolnám. (egyébként a helyed, nem pedig hejed)
2011. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A (Kisbéri) Táncsics Mihály gimibe mennék
2011. nov. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!