Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a tanárom egy...

Az normális, ha a tanárom egy angol dolgozatot úgy osztályoz, hogy 50-60%-is egyes, és gimnázium első osztályában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2011. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Szerintem jól csinálja, mert pl. a nyelvvizsgánál is így van és már most hozzászoktat titeket. Később nagy hasznát veszitek majd...
2011. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

nyelvvizsgánál nincsenek jegyek. 60%-tól megvan, és kész.


de ez az osztályzás nem vezet célra... még a legszigorúbb helyekein is 50%tól megvan a kettes.

2011. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
vannak olyan tanárok, akiknél 60% is 4es még, de vannak olyanok is, akiknél 1 hibapont már 4es. Vannak olyanok akik érettséginél a saját diákjaik dolgozatát is jól lepontozzák, de olyanok is, akik akár kék tollal javítják, hogy minél jobb eredményt érhessen el az osztálya. Egyetemen is van olyan professzor, aki oldalszámra pontosan megadja a követelményt, és van, akinél december elején úgy kell rimánkodni, hogy legalább egy tételjegyzéket küldjön. Van aki 4 órát fog ugyanazon a szakterületen dolgozni ugyanannyiért, amennyiért te 8 óra kemény munka után még pluszzórázol is. Az élet már csak ilyen, ez a rendje. Legegyszerűbb, ha magadba tekintesz, és felteszed magadnak a kérdést? tényleg mindent megtettem? tényleg jobbat érdemeltem volna? (természetesen van mikor igen lesz a válasz, de ekkor se csüggedj, mert meg kell tanulni magadnak megfelelni és nem másoknak! )
2011. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noncsii98 válasza:

Nálunk 7. osztályban szigorúan 50% alatt 1-es kivéve az ilyen kevésbé fontos tantárgyakban (pl.:ének, technika..). Ha nálunk így van szerintem nálatok tökre normális.xD

Mondjuk most írtunk osztályátlagban egy 1,36 átlagos infó témazárót és még így is 25% alatt volt 1-es.><

(Nyugi hülye nem vagyok én 4-es alát írtam.:"D)

2011. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mi volt a dolgozatban.

Magyarból például senki nem vár kettest a helyesírására, ha a fogalmazásában a szavak 60%-át helyesen írta le....

2011. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a természetes.
2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a magyarról ne is beszéljünk, mert az a halál
2012. jan. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!