Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettek az első helyre...

Ha felvettek az első helyre amit megjelöltem és meggondoltam magam mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vársz a következő felvételi időszakig, és megpróbálod akkor.

Addig vagy megcsinálsz 1-2 félévet az első helyen, vagy dolgozol, vagy elmész tanfolyamra..s.tb.

2009. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért gondolnád meg magad! Addig örülj,míg tanulhatsz,addig sem leszel munkanélküli.Gondold végig,hogy miért jelentkeztél oda, ahová felvettek, és hogy mit veszíthetsz azzal,ha nem kezded el.Munka mellett már nehezebb a tanulás és kedves sem biztos, hogy lesz.
2009. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreolvastad a kérdést:)

Ha az a baj, h sehová sem szeretnél menni, akkor csak nem iratkozol be és kész. Ha pedig az a baj, h inkább mégis a második helyedre mennél,akkor így jártál, oda már nem tudsz. Vársz egy évet.

2009. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akarok tanulni hát középiskolába mennék csak halottam egy két dolgot a helyről és elég durva:/
2009. máj. 10. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

MEgírhattad volna, hogy még csak középsuliról van szó mert qrva más a helyzet..

Akkor elkezded azt ami van, és utána átiratkozol másikba, egy vagy fél év után. Nem tudom hogy engedik, meg kell érdeklődni.

De később át lehet iratkozni.

2009. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
semmit.
2009. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg minél hamarabb intézkedj!

Beszélni kell a 2 suli igazgatójával!

Hogy minél hamarabb átiratkozhass és szeptemberben a másik suliban kezd az évet!

2009. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályomban is volt hasonló eset, ha az iskola tud fogadni (és miért ne, pénzt kap utánad) akkor már ott kezdhetsz. Akkor van gáz, ha túljelentkezés volt. De még akkor is előfordulhat, hogy valaki, aki oda vettek fel, meggondolja magát. Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot az iskolával. Szerintem egyenlőre csak az újéval, a régivel csak akkor, ha már tudod, hogy felvettek a másikba.
2009. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!