Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen volt számotokra a...

Milyen volt számotokra a közúti elsősegélynyújtó vizsga?

Figyelt kérdés
Hol nap vizsgázom, és nagyon félek :S
2011. nov. 3. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Haaat... en nagyon feltem tole, mert mindenki beparaztatott. Azota egeszsegtudomanyi karon vagyok, ahhoz kepest nevetseges az egesz. Vedd komolyan, mert tenyleg nagyon fontos. Eleteket menthetsz es bar most azt gondolod, ahh, veled ilyen ugyse tortenik, DE megtortenhet/megtortenik! Renegetg olyan sztorit meselnek a tanaraim, hogy kb. egy mozdulaton mulott az ember elete, csak hat nem volt aki megtette volna. Egyebkent, ha felkeszult vagy nem kell felni, egyaltalan nem nagy szam, bar elegge biztos fuggo. A mienk lazan vette, de van aki ver komolyan. Utobbinak adok igazat, de ha tisztessegesen felkeszultel, biztosan nem lesz gond.
2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Gyors:) Nem nagyon kötözködött a vizsgáztató. Ha felkészültél és átrágtad a könyvet rendesen, nem lesz gond.
2011. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, kicsit féltem, de szerencsére én voltam aznap a legelső, úgyhogy higgadtan megcsináltam, mindenre odafigyelve, át is mentem elsőre
2011. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a vége felé mész be nem fog kötekedni a vizsgáztató mert addigra annyira unni fogja a banánt hogy gyors elregélsz mindent amit tudsz a témával kapcsolatba és kapod is a papírt hogy átmentél.
2011. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :) Hát én eléggé átrágtam a könyvet, de mikor felmondom magamban, néhány alapdolgot mindig kihagyok, és azért félek annyira :/ Szurkoljatok!
2011. nov. 3. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én a vizsgán tudtam meg ,hogy lehet könyvet kapni XD úgy hogy tanulásról annyit , hogy odafigyeltem órán

sok sikert biztos átmész no para

2011. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
43%

Én előző héten csütörtökön vizsgáztam. Bementem stabil oldalfektetés, újraélesztés. Megkérdezte miért kell mentőt hívni eszméletlen beteghez mentőt. Elmondtam. Kaptam a tételt, az A tételbe épphogy belekérdezett, a B-be meg egyáltalán nem. Utána már arról beszéltünk, hogy hol tanulok, mit, milyen nyelven beszélek,stb. Végül is ez nagyon fontos az életmentéshez xd

Amúgy én élveztem az elsősegély tanfolyamot, mert örömmel töltött el, hogyha meglátok egy eszméletlen vagy éppen egy vérző embert, akkor nem nézek tehetetlenül, hanem tudásom legjavával megpróbálok segíteni.

Meglett amúgy?

17/L

2011. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lett meg :/ Az újraélesztést kérdezték, és el kellett mondani az egészet, hogy megnézem, hogy eszméletlen-e, stb. És pont azt hagytam ki, hogy segítséget hívok, mert az olyan alapvető, hogy nem tartottam fontosnak mondani... És nem is segítettek, csak azt mondták, hogy jó, kérjen másik vizsgaidőpontot :/
2011. nov. 5. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Ou, sajnalom :( Te kifogtal egy kicsit neccesebb biztost. Ne izgulj, legkozelebb menni fog, es gondolj arra, hogy ez a te erdeked is szolgalja egy esetleges baj eseten.
2011. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnálom, hogy nem lett be. Bár mi három alkalom alatt kb. 5x megcsináltuk az újraélesztést, meg a stabil oldalfektetés dumával meg előtte levő tájékozódással, segítséghívással együtt. Úgyhogy nekünk jó volt az oktató, na meg a vizsgáztató is xd
2011. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!