Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi után hogyan tovább?...

Érettségi után hogyan tovább? (bővebben)

Figyelt kérdés

Gimiben végzős vagyok, tavasszal érettségizek.

Anyum nagyon erőlteti a fősulit/egyetemet, rögtön érettségi után, de én egyáltalán nem akarom.


Max ha egy évet halasztok, utána el tudok menni egy barátommal Budapestre (egy no name faluban nőttem fel a civilizációtól elzárva tehát ez nekem nagy szó) akkor ott dolgozhatnék és járnék pl hétvégi suliba.


Az alatt az egy év alatt vagy maradnék ötödéven "lebzselni" de közben megcsinálnám a nyelvvizsgát, elkezdenék norvégul tanulni, meg ilyenek.

Vagy kimennék Olaszországba (apum ott dolgozik és hátha tudna nekem is valami munkát) és ott tölteném el azt az 1, fél évet.


Ti erről mit gondoltok?


2011. nov. 19. 17:29
 1/2 anonim válasza:

Tesco --> árufeltöltő !!!

Yeee

2011. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kifelejtettem hogy mikor végeztem a fősulival(hétvégi) nem szándékszom Magyarországon maradni, hanem kapcsolatok által Norvégia vagy Amerika.
2011. nov. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!