Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki 27 évesen nappalin tanulni?

Ciki 27 évesen nappalin tanulni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki, ha egy 27 éves férfi nappalin, egyetemen tanul? Most lassan 24 leszek, gépészmérnöknek tanulok, mire végzek 27 leszek. Szeretnék egy mester képzést elvégezni a BME-n, de ott nincs levelező, csak nappali, legalábbis most. Hogy 3 év múlva lesz-e levelező, azt nem tudom. De ha nem lesz, akkor ciki 27 évesen 2 évig nappalira járni? Addig dolgoznék, tennék félre egy kis pénzt, de azalatt nem tudnék dolgozni, max nyáron diák munka. Ez így ciki lenne?
2011. nov. 20. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
60 évesen sem ciki, ha te nem érzed annak. Ne azt nézd hogy mások esetleg mit gondolhatnak, hanem azt hogy mi a jó neked.
2011. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csoporttársam 27 volt, amikor kezdte :)

egy ismerősöm már 30 fölött van és még nem végzett...

tény, hogy a többség fiatalabb, de nem ciki :)

2011. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A BME-n M.Sc-n 27-nek lenni nem kiugróan magas életkor. Rengeteg 23-24-25 éves lesz ott, és ahhoz képes meg már nem sokkal több.

2. M.Sc mellett azért már lehet dolgozni, ha más nem, akkor gyakornokként. Sőt, egyenesen ajánlott, mivel jobb állásokat kapsz, majd ha elvégezted a sulit. És akkor is hallgatóként megkeresel már egy egész szép fizetést, amivel el tudod tartani magad.

3. jó tanács: ne érdekeljen hogy ciki e vagy nem. Előrelenditi a karrieredet? Igen. Csak önös érdekek vezéreljenek ilyen téren, ne mások véleménye.

2011. nov. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:
Miért lenne ciki? Dehogy ciki :-)
2011. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Én 28 évesn vágtam bele a másoddiplomás képzésembe, nő létemre és kitüntetéssel végeztem. (Lehet, hogy éppen ezért.)
2012. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én annyit mondok, hogy hajrá!:))

Egyik nap anyu munkahelyére bejött volt kollégája, aki nyugdíjas, és most kezdett el egy fősulit, mert most lett ideje olyan vmivel foglalkoznia, ami érdekli, és azt szívesen megcsinálja.

2012. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 36 évesen kezdett el egyetemen építészmérnöknek tanulni. 40 lesz mire végez. Ő nem érzi kínosnak. De ez ember függő.
2012. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg olyanok véleményére adnál, akik azért néznének le, mert pár évvel idősebb vagy náluk? Aki egy kicsit is értelmes, azt nem fogja érdekelni. Ráadásul ne úgy képzel el, hogy rajtad kívül mindenki 21 éves lesz és téged fognak egész nap bámulni, mondván "Nem túl öreg már az egyetemhez?" :D Lesznek ott nálad idősebbek is bőven.
2012. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!