Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek hogy működnek a tűzoltósá...

Ezek hogy működnek a tűzoltóságnál?

Figyelt kérdés

Milyen az alkalmassági és a felvételi?

Úgy tudom hogy kizáró ok ha valaki fél a víztől, tűztől, halottól, mélységtől és a magasságtól. Ezeket hogy tesztelik a jelentkezőkön?

Én halottat még nem láttam tehát nem tudom hogy reagálnék rá. Magasban csak akkor félek ha nincs stabil dolog a lábam alatt. Pl billegő állványt nem szeretem.


2011. nov. 20. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Lesz gyakorlati alkalmassági vizsgálat ahol időre kell megcsinálnod bizonyos dolgokat, pontosan nem tudom miket. És ha ezeket nem tudod időben megcsinálni, vagy ha észreveszik hogy fenn akadtál valamin akkor megszívtad. Egyébként tuti hogy kifog derülni az hogy tériszonyod van mert ugye azt hallottam hogy a nem stabil de ugyan biztonságos dolgokon is keresztül kell menned x méteres magasságban hogy valós helyzetben is probléma mentesen tudd kezelni a dolgokat. Szóval megpróbálhatod a dolgot, de ne reménykedj abba hogy sikerülni fog. Ha sikerül akkor király vagy :)
2011. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!