Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ZMNE Nemzetbiztonság szaka...

ZMNE Nemzetbiztonság szaka mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Szeretnék oda jelentkezni,a pontjaim alapján fel is vennének!Az a kérdés,hogy szerintetek mennyire nehéz,és hogy hol dolgozhatok evvel a szakmával?!

2011. nov. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

oda nem tudsz felvételizni

utcáról nem vesznek fel embereket

(civileket nem, csak aki már bent van rendszerben)

titkosszolgálatnál lehet ezzel dolgozni


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2011. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint oda csak hivatásosak jelentkezhetnek, civilek nem.
2011. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És mit kell elvégeznem ahhoz,hogy oda mehessek?Gondolom valami csak van,nem születhetek úgy,hogy már bent vagyok ebben..
2011. nov. 21. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alábbi szervezetek valamelyikénél kell dolgoznod:


Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Alkotmányvédelmi Hivatal

Információs Hivatal

Katonai Biztonsági Hivatal

Katonai Felderítő Hivatal


Nem jellemző, hogy bárkit is felvennének állományba. Én mindegyikhez küldtem állományba helyezési kérelmet, az egyiken "várólistán" vagyok, mint bárki aki oda jelentkezik. Keress mást, mert ez zsákutca. Pláne, hogy jövőre megalakul az NKE és még az én szakom is zárt rendszerű lesz (katasztrófavédelem). Nem is bánom mert annyi hülye jár ide, aki nem is akar az adott szakterületen dolgozni, hanem katona. Pfff. Szerintem az évfolyamon én vagyok az egyetlen aki szakterületen akar elhelyezkedni nem úgy, mint a sok nagypofájú elhízott nő, aki azt vizionálja, hogy elitkommandós lesz.


Bocs ezt már nem bírtam magamban tartani :D.

2011. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!