Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik voltak már nyelvvizsgán,...

Akik voltak már nyelvvizsgán, szerintetek mennyire megoldható a puskázás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
mit akarsz psukázni?
2011. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az most lényegtelen:)

Mennyire figyelnek erre, szótárba belenéznek-e, ilyesmikre lennék kiváncsi.

Vagy inkább csak azt nézik h lesés, súgás ne legyen, mert puskázni úgyse nagyon tud miből?

2011. nov. 24. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem megoldható, bár én sose puskáztam szóval lehet csak én nem tudom megoldani, de nekem például időm nem volt rá. Eléggé ki van számítva az idő szerintem pont arra elég hogy beírd amit tudsz, kicsit gondolkozz, de mindenféle trükkök végrehajtása nem fér bele. Sőt nálunk nem is lehetett szótárt használni csak elméletben engedték, de gyakorlatban nem. :S Persze ebből nem következik hogy mindenhol így van.

Remélem azért hasznos a válaszom.

2011. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet, hogy csak elméletben lehetett szótárt használni? Melyik vizsgán volt ez?
2011. nov. 24. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Saját tapasztalatom és hallottak szerint is jól szétszórtan ülnek az emberek, leglaább 2-4 ember folyamatosan mászkál és felügyel.

Sok helyen a szótárokat begyűjtik, vagy ők adják, tehát csak a fordításnál, vagy ahol használhatod van nálad.

Na meg ha lebuksz - amire ilyenek mellett nagy az esély - akkor nem csak a vizsgadíjat bukod, de ott valószínűleg többet nem is vizsgázhatsz.

Amúgy időbe sem fér bele, tényleg úgy számítják ki, hogy éppen meg tudd oldalni ha tudsz. Ha nem tudsz, akkor meg megbuksz, tanulj még, majd legközelebb alapon. :D

2011. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!