Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első éves egyetemista vagyok,...

Első éves egyetemista vagyok, és már vagy 1 hónapja a suli közelébe se mentem. Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
nyilván bukom minden tárgyamat, de ezen kívül van-e még valami?
2011. dec. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A bukott tárgyak kreditjei után be kell fizetned valamennyi pénzt (egyetemenként változó, de nekem 3500Ft/kredit rémlik).

Továbbá, ha ebben az évben (vagyis a köv. szemesztert is beszámítva) nem szedsz össze 30 kreditet, akkor automatikusan költségtérítésesre kerülsz.

Az gondolom, hogy alap, ezzel elpazaroltál egy államilag támogatott félévet...

2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bukod minden tárgyad, bár, ha vannak gyakorlataid, akkor valószínű, de ha voltak olyan előadások, amikből csak vizsga van, zh nincs, akkor azokra még tanulhatsz, és vizsgázhatsz...
2011. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha van olyan tárgyad,ami ezekre ráépül,természetesen azt sem veheted fel:)
2011. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első,Te miről beszélsz?? Nálunk nem kell semmit fizetni,ha nem csinálsz meg pár felvett tárgyat!Nem csinálod meg hát akkor nem csinálod meg... Te jóisten mik vannak egyes helyeken! :SSS
2011. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két egyetemre járok, mindkettőn kreditenként kell fizetni 1200/1500Ft-ot, ha nem teljesíted. Szóval nem az első beszélt hülyeségeket.
2011. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!