Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kodolányi János Főiskolára...

Kodolányi János Főiskolára megéri jelentkezni? Kapok majd a diploma után munkát?

Figyelt kérdés
Andragógia vagy Gazdálkodási és menedzsmentre szeretnék menni
2011. dec. 7. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért pont ide és miért pont ezekre?

(egyébként eléggé tipikusan diplomásmunkanélküliképző mind az iskola, mind a két szak)

2011. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek pont nem jó választások, de amúgy máshol sem. andragógia tökéletesen semmire se való.
2011. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a kodolányiról semmi jót nem hallottam. Max azt hogy könnyű
2011. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálj inkább egy kicsit jobb helyet keresni. Vagy csinálj egy olyan szakot, amit esetleg egy párhuzamosan végzett okj mellé téve már egész jól kiegészítik egymást.
2011. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Andragógiát mindenki leszólja(még az is, akinek halvány fogalma sincs arról, mi is pontosan),viszont igenis jó és hasznos szakma, mert az emberek művelődését segíti elő(ami igencsak ráfér(ne) jó sok emberre.

Amúgy meg nem egy ismerősöm van, akik el tudtak vele helyezkedni(és nem más területen).

Mindennek vannak előnyei és hátulütői is.

2011. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen megéri oda jelentkezni! Kedves előttem szóló, ne szóld le úgy az iskolát, hogy azt se tudod milyen. Én is oda járok és semmivel nem könnyebb , mint egy másik suli! Persze nem az ELTE-re gondolok.
2012. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, azért az, h egy egyszerű gimit végigszenvedő osztálytársam tök jó átlaggal csinálta végig, én meg, aki szín kitűnő voltam gimiben, egy másik suliban, mondjuk nem az ELTE-n (hanem a műegyetemen xd) meg kell hogy küzdjek, az azért azt hiszem jelent valamit ...

Meg az hogy sok álláshirdetésbe oda van írva, hogy Kodolányisok NE jelentkezzenek!

2012. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!