Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tudom letenni az...

Ha nem tudom letenni az érettségit, az azt jelenti hogy megbukok, és évet kell ismételnem a jelenleg pl 11-es osztályban? (most 12 vagyok tehát jövőre ők is 12)

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha megvan a bizonyítványod a 12 osztályról, és valamelyik érettségid nem sikerül, akkor évet nem kell ismételned, mert már teljesítetted. Hanem nem kapsz addig érettségi bizonyítványt amíg minden tantárgyból le nem érettségiztél. Tehát ha a tavaszi érettségin egy tárgy nem sikerül, akkor ősszel mehetsz újra.
2011. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, visszafelé már nem mész, mivel érettségit csak a tanulmányaid befejezte után kezdhetsz, tehát olyan papírod lesz, hogy az iskolát befejezted. Csak az érettségit kell ismételni. De miért akarsz megbukni az érettségin? Annyira azért nem nehéz.
2011. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok megbukni, csak tisztába szerettem volna vele lenni.
2011. dec. 14. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és tudtommal ősszel nem lehet ugyanabban az iskolában csinálni mint ahová jártál /ha megbuktál/
2011. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppenséggel nem tilos, csak kevés iskolában rendeznek ősszel érettségit.
2011. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!