Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2012 felvételi eljárás. Volt...

2012 felvételi eljárás. Volt valaki hasonló cipőben tavaly?

Figyelt kérdés
Idén lettem hátrányos helyzetű, de valószínűleg nem fogják elfogadni, de azért szeretném csatolni a jelentkezési laphoz, hátha mégis elfogadják... Akkor ne fizessem be a 9000 ft-t? És ha utólag küldik, hogy mégse vagyok hátrányos helyzetű, akkor még befizethetem? Vagy állapították meg valakinek utólag, hogy nem HH-s, de úgy adta be a jelentkezési lapját?
2011. dec. 16. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza nem adnak pénzt, én tavaly hátrányos helyzetű voltam és azt írták hogy ha van ezt igazoló papírom azt csatoljam és fiztessek be csak annyit mintha hátrányos helyzetű lennék, majd ők eldöntik elfogadják e vagy nem. Ha nem fogadják el akkor a regisztrációs csomaggal együtt kiküldenek még egy csekket amin rajta van a befizetendő összeg.
2012. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak idén lettél, és korábban nem voltál akkor biztos nem fogják elfogadni. De tényleg csináld úgy ahogy az első javasolta.
2012. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!