Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha félévkor megbuktam valamibő...

Ha félévkor megbuktam valamiből akkor lehetek még hármas évvégén?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, hogy valaki két jegyet is javít. A szorgalmadon és a tanár jóindulatán is sok múlik.
2011. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly félévkor hármas voltam matekból, év végén pedig ötös. Úgyhogy nem lehetetlen két jegyet javítani , de nagyon sokat kell hozzá tanulni , és ahogy az előző válaszoló is írta , sok múlik a tanáron is.
2011. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy pontosan mennyi volt az átlagod, nyilván egy 3,4-ből hamarabb lesz ötös, mint egy 2,6-ból.
2011. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze, hogy lehet! Én is így voltam. 3-as voltam első félév végén, és 5-ösre feljavítottam második félévre matekból. Egyáltalán nem lehetetlen ezt megtenni, de nagyon sokat kell hozzá készülni! Légy aktív, figyelj órákon! Légy érdeklődő típus. Ha nem érted meg az anyagot figyeléskor sem, akkor óra után kérd meg, magyarázza el újra.
2011. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!