Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A volt gimnáziumom kap arról...

A volt gimnáziumom kap arról valamiféle értesítést, hogy engem melyik főiskolára vettek fel és, hogy milyen eredménnyel zártam az első félévet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 11:22
 1/5 bánomisén ***** válasza:
76%

Úgy tudom, arról, hogy felvettek, kapnak értesítést, hiszen nekik is statisztikai kimutatást kell csinálniuk arról, hogy hány végzős diákból mennyit vettek föl egyetemre, főiskolára.

A főiskolai eredményeidhez azonban már semmi közük, sőt, ahhoz sem, hogy abbahagytad, vagy lediplomáztál.

2011. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor is kapnak valamit, ha 1 év után kezdtem a fősulit, közben csináltam egy OKJ-t:) Csak azért kérdezem, mert eléggé meglepné a tanáraimat ha megtudnák, hogy hova járok:P
2011. dec. 17. 11:51
 3/5 bánomisén ***** válasza:
100%

Ha nem rögtön érettségi után felvételizel, akkor azt hiszem, nem, de ebben nem vagyok biztos.

Miért fontos, hogy meglepődnek vagy sem? Akkor már régen nem fogsz oda járni, talán nem is találkoztok. Éld az életed és tanuld, amihez kedved van, kinek mi köze hozzá? :-)

2011. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nem kap értesítést a szakközép iskola arról egyetlen egyetemről sem,hogy kiket vettek fel tőlük. Nem kötelesek ugyanis. A Statisztikát úgy készítik el,hogy a tanulók általában sozkták közölni, hogy fősulira menek.

Ennyi.

2011. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kap, az eredményről meg aztán végképp nem.
2011. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!