Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jövőhét elején elkezdek...

Ha jövőhét elején elkezdek járni az első kötelező vizsgálatokra:védőnő, vérvétel, háziorvos következő hét keddre az Orosomhoz már tudok menni kismama könyvel, vérvétel eredménnyel? 1 hét alatt teljesíthető ez a sok feladat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg kivitelezhető. a vérvételt szedd előre, mert általában egy hét múlva van eredmény.
2010. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az kiskönyvet és az általános labor eredményeket tudod már vinni. A toxoplazma, a vércsoport, és az antiD szűrés nálunk 2 hét múlva jött meg. De az első találkozáskor szerintem elég a teljes vérkép, hisz abból már látja a dokid, hogy, hogy vagy, kell-e esetleg vasat szedned.
2010. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
keddre kaptam időpontot a védőnőtől.ő adja a további beutalókat?
2010. okt. 7. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:

én ugy voltam,hogy pont ma voltam dokinál,sztk. kértem hogy vizsgáljon meg,mert vmit éreztem a mi nem volt rendben,de hála Istennek az ellenkezője derült ki,7+5 napos vagyok,és ő rögtön adott is beutalókat ekg,fogászat,belgyógyászat,körzeti orvos,meg a védőnő számát hogy menjek el ezekhez.Ja meg persze a vérvétel,vizelet.A vért és pisit már le is adtam,mert mondta a nődoki az fontos a 12.heti uh-ra.

úgyhogy ha naon bepörögsz ja és mindenhova kérdezz után a ki mikor mettől meddig rendel,akkor simán ellehet ezeket intézni.Ügyi legyél.Egészséges várandósságot neked.

2010. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja a vér és a vizelet eredményéért,már hétfőn mehetek.De mondom inkább kérdezz rá mindenre.
2010. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!nekem a 12.heti vizsgálat az a 13,héten lesz!akkora hívott az orvosom a kombinált tesztre,és az Uh-ra!gratulálok neked is a picurhoz és szép zökkenőmentes várandóságot kívánok!
2010. okt. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!