Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne stresszt oldalni...

Hogy lehetne stresszt oldalni mikor felelés van vagy pl. : érettségin szóbelizünk?

Figyelt kérdés
Olyan bajom van hogy nagyon pánikolós vagyok- pillanatok alatt rám lehet ragaztani a pánikot- és ha bestresszelek az nálam úgy jön ki hogy egyáltalán nem lehet érteni amit mondok... és az nem jön jól ki
2011. dec. 17. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Mondd fel valakinek.
2011. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a következő volt a tapasztalatom: az érettségin annyira féltem, hogy majdnem elájultam, aztán jött az egyetem, kezdtem megszokni, és mindig arra gondoltom, milyen kis dolog is volt az érettségi az egyetemhez képest. Vagy mondjuk egy töri felelés az érettségihez viszonyítva. De segít a hideg víz, a testmozgás, éneklés, ezek jó stressz oldók.

Meg persze, ha mindent megtanulsz, akkor biztos nem félsz majd, de ez lehetetlen.


A lényeg pozítivan élj a feladat elé, magyarázd be magadnak, hogy ötöst kapsz, képzeld el, és így képes leszel megnyugodni.

2011. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nektek nem volt előtte kisérettségi szerűség?:/

Nekem azt mondta a némettanárom, hogy nyelvvizsga előtt, ha az kell, igyak meg egy gyűszűnyi rumot:D de neked kell rájönnöd, hogy mivel tudod a legjobban feloldani a feszültségedet... pl. egyél előtte szőlőcukrot, igyál kólát, relaxálj, gondolj arra, hogy ez egy teljesen átlagos valami és nincs is semmi tétje. A legfontosabb pedig, hogy készülj rá sok feleléssel... jelentkezz magadtól stb... a gyakorlással tudod kiküszöbölni a legjobban szerintem.

2011. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
januárban lesz majd a szóbeli része...
2011. dec. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!