Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi oldalon a tanáromat...

Közösségi oldalon a tanáromat is jelölhetem isminek? Barátnak.

Figyelt kérdés
nagy baj lenne?szerintetek mit szólna hozzá?mondjuk vele elég jóba vagyok:)a tantárgyából is jó vagyok és amúgy is beszélgetek vele szünetekben.nemtom.
2011. dec. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
miért ne? ismered. nekem is van néhány ismerősöm a jelenlegi és volt tanáraim közül.
2011. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak az érettségi után tenném,vagy akkor,amikor már nem tanít.Még az is lehet,hogy egy nap nem akarod majd,hogy mindent lásson,ami az adatlapodon megjelenik.Nehéz megmondani,hogy mit szólna hozzá.Nézd meg,ha sok jelenlegi diákja az ismerőse,akkor valószínűleg nem fog elzárkózni a dolog elől.
2011. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyám tanár, ő speciel nem örül neki hogy a diákjai folyton bejelölgetik... De ha tényleg viszonylag jóban vagy a tanárral, nem hiszem hogy nagyon megharagudna :)
2011. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy egy tanárnak sok a dolga,de kb mennyi idő múlva fog visszajelölni vajon ha fog?
2011. dec. 22. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkább attól függ,hogy mennyire használja a Facebook-ot,általánosságban mennyire aktív.
2011. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!