Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban, hogy tartom a...

Kollégiumban, hogy tartom a dolgaimat, hogy ne tünjenek el?

Figyelt kérdés

Gondolok, laptopra, telefonra, vagy nincsenek cigányok bent a kollégiumban?


Van valami hely ahovva belehet zárni a dolgokat, vagy egyszerüen bízunk a társainkban?


2011. dec. 18. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
első szabály: ne bízz senkiben! nekem már tűnt el fakanalam, tányérom, kanalam, rendszervakum(!) olajam, kajám, piám, sőt még a spotlámpámból az égőm is kiszedték, meg kitudja még mi amiről nem is tudok... ha van szekrényed, rakj rá lakatot, mindig zárd a szobád és ne dicsekedj h. mid van. szerintem ez a max amit tehetsz, esetleg ha olyan karakter vagy akkor meg is alapozhatod valahogy a tekintélyed, h. még véletlenül se merjenek hozzányúlni a cuccaidhoz. ha nem is rassz szerint értendő cigányok, de vannak minden koliban suttyók.
2011. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem írod, hogy középiskolai vagy egyetemi kollégiumról van szó. Az utóbbiban csak 2-3 ember van egy szobában, akikkel megválaszthatjátok egymást, a szobák kulcsra zárhatóak, lopós cigányok nem szoktak lenni, laptopja, telefonja meg szinte mindenkinek van, senkinek nem kell a tiéd.
2011. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok koleszost ismerek, sokszor bosszankodtak, hogy wc papírt és tusfürdőt, sőt még használt fogkefét is loptak, nem csak értékeket. Ezt egyféleképp lehet megoldani, nem viszel nagyon értékeset, pl laptopot. Minden koleszban van terem, ahol lehet netezni, bírd ki, hogy oda jársz. Telefon mindig legyen nálad, és amit lehet, zárj el (bár ez sem mindig elég)
2011. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, egyetemi kollégiumról szól, hát inkáb a wc-papíromat vegyék mint a laptopom..
2011. dec. 19. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha már wc papírt is ellopnak, akkor szerinted a laptopot otthagyják?
2011. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendbe hogy belehet zárni a szoba ajtaját, de 3 vagyunk egy szobában,(ha jól tudom), az nem biztos hogy ha én bezárom a másik kettö hülye maga után bezárja..


Ba.meg vennem kell egy szejfet, amibe berakom, azon meg röhögni fognak, plusz talán nem engedi a kollégium hogy egy nagy acélszekrényt fúrjak oda a falba..

2011. dec. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!