Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan osztja/ossza be az...

Ki hogyan osztja/ossza be az idejét a szóbeli érettségiig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
tavaly érettségiztem és úgy osztottam be, hogy minden időmet lustulással, nyaralással, szórakozással töltöttem és 3 napot tanultam. mindenemmax pont lett, mondjuk nem csak nekem. nyugi, nem kell túlfélni.
2009. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem jún.23-án lesz a szóbelim, de még el sem kezdtem kidolgozni a tételeket. holnap még olasz érettségi aztán szerdától elkezdem magyarból meg töriből kidolgozni (napi 4-5-öt mindkettőből) és kb június elején elkezdem tanulgatni
2009. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A neten van egy csomó kidolgozott tétel. Minden tantárgyból. Csak a keresőbe be kell irni, hogy érettségi és már kattintgathatsz is, ahova akarsz.
2009. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 23.-án lesz de még semmit nem tanultam. Ránézésre töriből tudok 10 tételt. Többit megtanulom könyvből kb 3 nap alatt. Magyar tételeket azzal a módszerrel dolgoztam ki h kitépegettem a füzetből és azt olvasgatom.(nem nevezhető tanulásnak de rámragad a lényeg) Föcit vágom így abból max átolvasom h ne legyen keverés. Angoltól van para...arra fogok sztem a legtöbbet tanulni. Többiből nem éri meg.
2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!