Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvételi tájékoztatóban...

A felvételi tájékoztatóban nincs benne hogy hol mennyi a ponthatár?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg, de ez az egy nagy orbitális gondom van, hogy nincsenek a ponthatárok benne.

Találtam én nagyon sok iskolát amiben tanítják azt a szakot amit tanulni akarok, de ponthatárt azt sehol nem írnak. -.-

Interneten sem találok mindhez.


Valaki segítsen pls! :D


2011. dec. 20. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, ekkora buta kérdést, azt a leborult szivar végit!!


Hát akkor szerinted minek lenne nyáron a ponthatárhúzás, július 15-én? Viccből?


Most ki tudod számolni, hogy hány pontot viszel, nyáron meg megtudod, hogy hova hány pont kellett! De mivel addigra beadtad már, így vagy felvesznek vagy nem! Ez így működik! Szép is lenne, ha beleírnák, akkor mindenkit fel kellene, hogy vegyenek, mert mindenki olyan helyre jelentkezne, ahol eléri a pontszámot.

2011. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pontok meghatározása - mely júliusban történik - a jelentkezők számától és eredményeitől függ. Ergo te most semmiféle pontszámot nem fogsz megtudni. Ellenben a felvi.hu-n meg lehet tekinteni az elmúlt évek statisztikáit, ponthatárait. Ott láthatod, hogy kb mi az a szint, amit be kell céloznod.
2011. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már tovább akar tanulni a kérdező, akkor nem hiszem (vagy legalábbis remélem:D), hogy annyira hülye lenne, hogy a 2012-es ponthatárokra gondoljon... egyébként [link]
2011. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah nem vagyok hülye :D De ezt nem tudtam pl, a DE-nek ki vannak írva a ponthatárok :D

Köszi a válaszokat.

Am igazán kiírhatták volna az elmúlt évek ponthatárait :D

2011. dec. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!