Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok vizsgák...

Nagyon ideges vagyok vizsgák előtt. Gyakran hányok. Ez középiskolás korom óta van, most egyetemista vagyok. Mással is van ilyen? Mit tudnék tenni ellene? Átlagosak a jegyeim.

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallottam egy olyan srácról aki álítólag minden vizsga elött hányt. Tök mindegy hogy szóbeli volt vagy írásbeli.


Én általában vizsga után hányok. De más okból, nem idegességből. :D

2011. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen gyakran hánysz?


mert ha minden vizsga előtt kidobod a cuccot akkor azt javaslom, hogy szedj valamilyen gyógynövényes nyugtatót, pl. Valeriána, vagy menj el orvoshoz és írass fel magadnak ENYHE nyugtatót (ne ilyen Rivotril szintű brutál nyugtatókat).


Sajna nekem is vannak ilyen problémáim, habár én csak kevésszer dobtam ki a cuccost, a legutóbb a záróvizsga előtt, de az elég kínos volt, a többiek előtt, a folyósón.. mindenki nézett, meg sajnálkozott, lányok is én meg kva rosszul éreztem magam emiatt.


sajna ez ilyen, mi hányósok ezt nagyon megszívtuk.

2011. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem mindig, de a nehéz vizsgák előtt gyakran

ha viszont semmit nem eszek, akkor nem hányok


középsuliban kezdődött. az a durva, hogy más teljesen nyugodt, úgy is, ha nem tanult, én meg tiszta ideg vagyok, hányok, pedig mindig átmegyek a vizsgákon és mindig tanulok

2011. dec. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!