Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A KRE-BTK pszichológiáján...

A KRE-BTK pszichológiáján tanulók! Mennyibe kerülnek a különböző "segédanyagok", tankönyvek, egyebek az első (fél) évben, ill. , ha már ott tartotok, utána mennyibe?

Figyelt kérdés

És ha valaki levelezőn és nem nappali munkarendű oktatásban részesül, az mennyiben tér el a másiktól? Azt tudom, hogy értelemszerűen kevesebb az óraszám, de az befolyásol bármit is?


Szeretnék, így felvételi előtt kicsit többet megtudni ezekről a dolgokról. Segítségetek előre is köszönöm!


2011. dec. 21. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A mostani évfolyamtársaim közül jó páran levelezőn végezték a BA-t nálunk,ők azt mesélték,hogy a feszített tempó miatt sokkal kevesebb idő jutott a tanárok részéről a gyakorlati tapasztalataik átadására,valódi eseteke részletes ismertetésére.Ők ezt nagyon hiányolták,szóval nekik új ez a módszer,mi már megszoktuk,hogy az előadások is gyakorlati példákkal tarkítottak.A kevesebb óraszám miatt kevesebb saját élményt,gyakorlati tapasztalatot tudtak szerezni,amit utólag mind nagyon bánnak,mert ezek nagyon fontos dolgok ezen a szakon.Nem lebeszélni akarlak,csak leírom,amit a levelezősök meséltek.


Én a legtöbb könyvem használtan vettem felsőbb évesektől,vagy kivettem a könyvtárból,vagy ha az Osiris Kiadónál veszed,ott már az első alkalommal kapsz törzsvásárlói kedvezményt (20-25%),ha igényeled a kártyát.A könyvek eredeti ára 4500-6000 Ft között mozgott akkor,de szerintem felesleges minden könyvet megvenni.Ha sikerül a felvételid,írj egy privit és megírom,hogy szerintem melyik könyveket érdemes megvenned.


pszichológus hallgató

2011. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remélem, majd a nyáron már tudok neked írni ezügyben. (;
2011. dec. 22. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!