Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy írhatnám meg a szakdolgoz...

Hogy írhatnám meg a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé nagy bajban vagyok! Jogi asszisztensnek tanulok.Idén nyáron tettem le a gyakorlatomat egy Önkormányzatnál.Viszont nem sokat segítettek nekem,lényegében csak az igazolást adták meg.Semmilyen feladattal nem bíztak meg:$ És szorít az idő, készítenem kell rövid 4-5 oldalas beszámolót.De semmilyen ötletem nincs, mit írhatnék.Mert a lényeg,hogy a napi feladatok elvégzését leírjam részletesen, de ugye semmilyen feladatot nem kaptam.Valaki tudna nekem segíteni?Ha esetleg valaki már ilyen téren írt szakdolgozatot,vagy régebbről maradt némi jegyzete ezzel kapcsolatban?Azt kellene megtudnom,hogy milyen feladatokat látnak el az okmányirodában,amiket én is le tudnék írni.Előre is köszönöm a válaszokat =)Nagy segítség lenne.
2011. dec. 21. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A honlapjukon nézz körbe, én is onnan írtam sokat. SzMSz-t is beleveheted sztem.
2012. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!