Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia tételeket honnan...

Biológia tételeket honnan tudok letölteni? Már fősulis vagyok, de gondolok arra, hogy majd bioszból érettségit tegyek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tételek? Közép v. emelt szint? Közép szinten a a tanárod adja ki, a te esetedben az a tanár, akinél érettségizel majd. Emelt szintű témaköröket pedig az OH honlapjáról tudsz letölteni.
2011. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középszinten, de mivel fősulis vagyok, nincs most biosztanárom. Nekem kidolgozott tételekre lenne szükségem, hogy belelássak milyen mennyiségű/nehézségű az anyag, hogy időben eltudjam dönteni, hogy belefogok-e vagy sem.
2011. dec. 23. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
google a barátod.
2011. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen fősuli az ami érettségi nélkül fölvesz?

Amügy meg keresd meg régi biosztanárod, ő is ember, és segíteni fog, min. a tételsorral.

2011. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, BGFhez nekem a közgáz-marketing érettségi jó volt...szal ilyen suli... de más pályán szeretném folytatni tanulmányaimat, és oda majd biosz kell...
2011. dec. 30. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Na annyi az egész, hogy símán megkeresed a régi tanárod, mondod mi járatban vagy, meg hogy fősulis vagy és hogy mit sszeretnél, az erre részletesen kiteriti és elmagyarázza neked a tételeket, meg hogy mik a források.

A tanárok nagyon örülnek ám, ha megtudják, hogy némely tanítványukból nem alkoholista idióta, hanem pl főiskolás lett! Infó első kézből.

2012. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg fogj bele, AMIT SZERETSZ AZT CSINÁLD!,

a gimnáziumi biosz tényanyaga kb. két nap alatt belökethető, úgy 4-es szintig, ami bőven elég, ha csak felvételi elbeszélgetés van. Az röhej.

Komolyabb helyekre, pl. biológUs, gyógyszerész, orvos, állatorvos, biológus-mérnök, stb., nagyon durva felvételi a jellemző, erre, feladatokkal, tesztekkel, elméleti kísérletek megoldásával kell készülni., nulláról, úgy húsz nap kizárólagos foglalkozásra saccolom, napi 10 óra tanulással, korrepetitorral. A tanulási napoknak nem feltétlenül kell egymás után lenniük, sőt jobb is lehet, ha nem azonnal kell továbbmenni, de ez egyéni.

A kisérő tantárgyat kihagytam az elméletből.

Csőváz.

2012. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!