Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utána járni...

Hogyan lehet utána járni annak, hogy valaki elvégzett-e egy adott iskolát?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm állítása szerint 2009-ben végzett a Pázmányon,de 99 százalék,hogy nem is járt oda,vagy ha igen,akkor viszont nem végezte el.Az iskola adhat felvilágosítást mondjuk telefonon ilyenben?Vagy hol lehetne utána járni ennek? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!
2011. dec. 25. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Telefonon ilyen kérdésre biztos nem fognak válaszolni...

Miért fontos ez neked? Ha pl. alkalmazni akarod őt, akkor természetesen elkérheted a diplomáját megnézni.

2011. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

itt minden, a pázmányon végzett hallgatót láthatod

üsd be a nevét


[link]

2011. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!Beirtam a nevét ebbe az Öreg diák "keresőbe",de azt irja,hogy "nincs találat"...Itt egyébként mindenki fent van,aki ott végzett????Azért kérdezem,mert nekem 100%-ra kellene tudnom,hogy elvégezte-e!!Egyébként egy rokonról van szó,aki állítása szerint ide járt,el is végezte,és egy ügyvédi irodánál dolgozik Pesten.Az irodát felhivtuk,de nem is hallottak még róla :) ezért gondoltam,hogy utána járok a sulijának,de eddig nagyon ugy tűnik,hogy egy hamis diploma van a dologban...A diplomáját láttam,de ez nem jelent semmit,a józsefvárosin egy délelőtt alatt lediplomázik bárki :))

Mégegyszer köszönöm a linket!!

2011. dec. 26. 11:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Jah,és igen,próbáltam telefonon is,de nem adnak ki ilyen infót :(
2011. dec. 26. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kereső nem adja ki az ott végzett ismerőseimet... Szerintem nem ad ki mindenkit, pl. úgy tűnik, hogy a 2011-ben végzettek még eleve nincsenek fenn.
2011. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én megtaláltam az ismerőseimet és saját magamat is (2007, jogász szak)


fent vannak a 2011-ben végzettek is

(lehet, hogy akik télen kapták meg diplomájukat, azok nincsenek)


2009. éviek meg biztosan teljesen fent vannak

2011. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A hőlgy,akiről szó van,állítása szerint 2009-ben végzett jogász szakon.Akkor elméletileg(és gyakorlatilag is) ott kellene lennie,de nincs...
2011. dec. 26. 15:30
 8/14 anonim ***** válasza:

akkor nem mond igazat


facebook, iwiw - vannak ismerősei között, akik oda jártak??

2011. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát most már sikerült kideríteni,hogy a hölgy az ügyvédi kamara nyilvántartásában sem szerepel :) pedig ott az ügyvédek mellett bojtárok,ügyvéd jelöltek,"alkalmazott" ügyvédek is nyilván vannak tartva...

Nincs valakinek véletlenül olyan ismerőse a Pázmányon,aki 100%-os bizonyossággal meg tudná mondani,hogy a hölgy nem végezte el a sulit??

2012. jan. 29. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:

ennyire fontos ez neked?

mit foglalkozol ennyit mással?

a fenti linken összes pázmányon végzett fent van

nincs mit leellenőrizni már

2012. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!