Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom elvegzett egy iskolat a penzemen, megmondtam neki, hogy dolgozik, vagy szakitunk. Helyesen dontottem-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Ameddig 5 evig jart a baratnom egyetemre addig minden rendben volt, de mivel most egy eve nem jar egyetemre, azota romlott kicsit a kapcsolatunk, mert el van lustulva, nem dolgozik, egesznap csak otthon ul es csak foz es rendbe tartsa a hazat. En a 6 ev alatt dolgoztam, fizettem az egyetemet, minden koltseget melleje de most mar nem birom, igy hat megmondtam neki h valasszon vagy dolgozik vagy szakitunk. Nem ment dolgozni igy hat ott hagytam. Nagyon szeretem ot, de nem fogadom el ezt h nem dolgozik.
2009. febr. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Tudod,valahol igazat adok neked,valahol nem.Igazad van abban,hogy dolgozzon,ha már elvégzett egy iskolát a te költségedre,de ennyire drasztikusan azért lehet h nem kéne...(érdemes lenne tudni,hogy mióta kérted hogy menjen el dolgozni)

Beszélgessetek el,üljetek le higgadtan(!).

Sok szerencsét kívánok!C@lypso

2009. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
jol kihasznalt tegedet h fizettel mindent neki es most ahelyett h halalja meg h neki fog dolgozni o is inkabb otthon marad es lustalkodik. Jol tetted h otthagytad inkabb kez uj eletet nelkule vagy ha nem tudsz akkor beszeld meg vele es probald munkaba allitani ne legy gyava mert penz nelkul nem tudsz csinalni semmit es foleg akkor nem ha egy keresett mellett 2-3 van
2009. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez téged zavart és nem tudnál ezzel együtt élni, nem akarod eltartani akkor jól tetted.
2009. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Legközelebb ennyi pénzt magadra költs. Ne a pénzedért legyen veled valaki. Pláne ha nem tudod irányítani. Ugye tanultál ebből. Ha még van lehetőség vele újrakezdeni, ne zárkózz el előle, kezd újra. Pláne hogy még szereted. Ha ő nem szert, akkor lapozz! És a jövőben ilyet ne csinálj.
2009. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van hogy elhagytad!Naplopó volt és nem akarod eltartani!Helyesen döntöttél!
2009. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is valami hasonló volt a helyzet, azzal a különbséggel, hogy én nem jártam suliba és nem a párom fizette. Összeköltöztünk és 7 hónapig nem találtam munkát annak ellenére, hogy minden lehetséges helyre beadtam a jelentkezésemet. 1 hete találtam magamnak munkát a párom munkahelyétől 10 méterre tök egyedül. De előtte már rágta a fülemet a párom, hogy jó lenne már dolgozni, mert nem bírja anyagilag.
2009. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a nagy bunko cim elnyeresert jaro cimet mikor veszed at
2009. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!