Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy felvesznek?

Van rá esély hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
8.as vagyok és mostanában sokat stresszelek azon, hogy vegyenek fel valamelyik suliba amiket megjelölök. Kérdésem: 4 es átlaggal felvesznek szakközépbe?? Ilyen közgazdasági és informatikai sulikat jelölök majd meg (deák,bolyai,baross,jedlik,hild) na igen ám csak azért is félek hogy nem vesznek fel mert sajnos van 2 beírásom. 1 szaktanári(mert nem volt tesi cuccom) 1 oföi(facebookos téma) Ettől függetlenül még van esély hogy 4-es átlaggal bekerülök a deákba??( közgazdasági és informatikai szakközépiskola) És szóbelin miket kérdeznek??És hogy kell megjelenni??
2011. dec. 26. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze van rá esély,senkit sem érdekel a beírásod meg ezek:D Szóbelire ki kell öltözni,de nem tudom mit kérdeznek,változó.
2011. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
milyen szóbeli? magyar vagy angol? én angolból fogok és ott vannak témák. magyarból azt hiszem úgy kell, hogy adnak valamilyen feladatlapot és azt kell kitölteni, utána kell szóban megmagyarázni vagy valami ilyesmi, nem tudom.
2011. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!