Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan számít egy elvégzett...

Hogyan számít egy elvégzett OKJ-s tanfolyam?

Figyelt kérdés

4 éve tanultam gimnáziumban majd elvégeztem egy kis szünet után egy OKJ képzést is. Akkor kitalálták hogy az kell nekem és akkor lesz munkám... (HAHAHA.) Na most itt állok és tovább szeretnék tanulni, főiskolán vagy egyetemen.

Azt nem tudom hogy az OKJ-s papírom az ér valami extra pontot? A nyelvvizsga pontja külön számít ettől a ponttól vagy nem?

köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 28. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen irányba szeretnél továbbtanulni és ehhez megfelel-e ez az OKJ-s papír. A nyelvvizsga is plusz pont, ha középfokú vagy felsőfokú.
2011. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a felvi.hu -n van pontszámító kalkulátor

oda beírod, hogy melyik intézmény melyik szakára szeretnél menni, és milyen OKJ-d,nyelvvizsgád van, és megmutatja, mennnyit ad érte!

2011. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm meg van 24p lesz és szakmán belül megyek tovább.
2012. jan. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!