Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb OKJ-s képző...

Melyik a legjobb OKJ-s képző központ Budapesten? Hova küldjem a fiam? Valami tanács? A te gyereked hova jár okj-s pépzésre?

Figyelt kérdés
Mostsnában nézegeti a fiam a képzéseket és a DGSM (Drégely Vár oktatási központ) suliban nagyot csalódott, mert a jó marketing mögött nem volt semilyen tudás... El van keseredve, mert most nem tudja, hogy pesten melyik központ a megbizható és melyik a szélhámos! Azt mondja, hogy abban a suliban nem értenek a tanárok az adott szakhoz és nem akar oda járni, meg egyik barátja is mondta állitólag, hogy nem jó az az iskola. Hova érdemes jelentkeznie, ami nem csak a pénzről szól, hanem tudást is kap a gyerek? Ti vagy a környezetek mire esküszik? Melyik suli lenne a megbizhatóbb?
2011. dec. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A Ringbe/Szinapszisba NE!
2011. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A DGSM-en belül melyik tanfolyamra járt? Mert én is oda járok. Amúgy én is legalább akkorát csalódtam, mint ő...Egy rakás pénzt kifizettem, már letelt a tanfolyam több, mint fele és még nem csináltunk semmit.
2011. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2011. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
schola europa akadémia. itt is van marketing :)
2012. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol fizetni kell a tanfolyamért, ott sehol sem fog kapni érdemi képzést. Az állami sulikban induló szakmákra érdemes jelentkezni. A DGSM után én soha többé nem megyek ilyen helyekre az tuti...
2012. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!