Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha meghívnátok...

Mit szólnátok, ha meghívnátok a legjobb barátnőtöket a barátjával és a vendégszobában szexelnének?

Figyelt kérdés

Tegnap, karácsony utolsó napján elhívtuk néhány barátunkat a szüleim vendégházába, ami nyáron nyaralóként funkcionál. Iszogattunk, megajándékoztuk egymást, a többiek hazamentek előbb, a legjobb barátnőm és a barátja viszont itt maradtak, mert még segítettek elpakolni, meg már késő volt és nem akartam, hogy a barátnőm ilyenkor vezessen haza. A vendégszobában megágyaztam nekik, mi pedig a barátommal a mellettük levő szobában aludtunk. Egyszer csak hangokra lettem figyelmes, ágyrecsegésre, a barátom csak nézett, hogy most ők komolyan nálunk szexelnek. Meglepett a dolog, mivel nem tudom, hogy csinálták, de kb 3 órán keresztül hallgattuk. Ma korán keltünk, 6 óra körül, emiatt semmit nem aludtunk és nagyon furcsán éreztem magamat a történtek miatt, nagyon kellemetlen volt végighallgatni, ahogy a legjobb barátnőm "azt" csinálja.

Teljesen zavarban voltam és nem értem a helyzetet, mármint nem vagyok mérges, de nem igaz, hogy nem volt bennük kontroll, a barátja meg egy félénk zseni típus, belőle meg aztán végképp nem néztem volna ki, hogy belemegy abba, hogy másnál csinálják. Elköszöntünk, nem említettem meg természetesen, de nem jó érzéssel nyúltam az ágyneműhöz.

Ti hogy reagáltatok volna? Igazából nem tudom, hogy lenne helyes erről gondolkodni.

23/L


2011. dec. 27. 13:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem 23évesen mi furcsát találsz abban,hogy a másik szobában szeretkeznek. Mi az, hogy "másnál"? Csak otthon lehet szeretkezni?

Ti miért nem csináltátok? Az a furcsa, hogy képesek voltatok hallgatni anélkül,hogy ti is szeretkeztetek volna.(a 3 óra nem sok)

2011. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%
semmit...váljék egészségükre..
2011. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
27%
Hát jó nagy tahóság, az biztos. Nem szállóban voltak, hanem nálatok, a ti házatokban. Én nem tudnék a legjobb barátnőmnél nekiesni a barátomnak, az tuti.
2011. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ebben nincs semmi gáz. Mi közösen voltunk nyaralni egy hétig a barátainkkal. Most akkor egy hétig ne szexeljünk, mert ők is itt vannak? Szerintem a többiek is ugyanúgy szexeltek. :D

Az sem érdekelne, ha nálam csinálnák. Csak ne lássam/halljam

(és ebben igazat adok neked, picit diszkrétebbek is lehettek volna a hangokat illetően)


24/n

2011. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem a gondod. Nem a nappaliban csinálták, hanem zárt ajtó mögött. Mivel nem voltak szem előtt semmi kivetnivaló nincs benne. Nem csak otthon lehet szeretkezni.
2011. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor át kell kopogni...
2011. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
46%
azért tényleg kibírhattak volna egy éjszakát..
2011. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Hát ha már meghív valaki magához és rám törnek a vágyak, akkor legalább arra odafigyelnék, hogy ne zavarjam a vendéglátómat ilyen jellegű hangokkal, ha tudom, hogy a másik szobában van és szeretne aludni, mert egész nap azért sürgött-forgott, hogy vendégül lásson és jó hangulatot teremtsen. Én éreztem magamat kellemetlenül reggel. Én sem vagyok egy prűd típus, de valahogy visszafognám magamat ilyen helyzetben, vagy legalábbis diszkrétebbre venném a dolgot és nem sikongatnék.
2011. dec. 27. 14:01
 9/46 anonim ***** válasza:
45%
23 éves vagy komolyan. Ilyen korban teljesen normális, hogy egymásnak esnek így. Semmi gond szerintem.
2011. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
67%
Igazad van, Kérdező, elég tapintatlanok. Vajon ő mit szólna, ha a te orgazmusod kéne hallgatnia a saját házában.
2011. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!