Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Üzleti gazdaságtanból miért...

Üzleti gazdaságtanból miért nincs emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

jó kérdés, ezen én is gondolkodtam már:D

de szerintem ez az egyetlen olyan tárgy ami hivatalosan középszintű de valahol a közép - és emelt szint között van

2009. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és könnyű szerintetek?Hány évig tanuljátok,akik érettségiztek belőle?
2010. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tanultam, de nem érettségiztem belőle.

Szerintem elég nehéz tárgy + lehet én vagyok a hülye, de olyan hülyén vannak megfogalmazva a feladatok érettésgin, hogy az nem igaz. Osztályból azért voltak páran ebből, de az írásbelijük nem lett jó, talán 72 pont volt a max. pedig nem hülyék voltak. A tanár szerint is nehezek az érettségik ebből + ezt nem veszik be érettségi tárgynak szinte sehová. Még közgáz szakon se!

Ja, és nekünk volt 2 év sima közgéz óra és utána lehetett választani elméletit vagy üzletit tanulunk még 2 évig.

2010. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk suliban tanították 2 évig az üzleti gazdaságtant heti 4 óra elmélet + 1 gyakorlattal, elméleti gazdaságtant heti 3 órával és utolsó évben + 3 érettségi felkészítő órával. :D Nálunk mindenki közgazdaságtanból érettségizett, aki ilyen irányban tanult tovább, mert az üzletit ilyen magas óraszámban is nagyon lebutítva tanultuk. :/ Mondjuk a középszintű érettségiket néztem, hogy a könyveléshez elég sok segítség meg van adva hátul, gondolkoztam is utolsó év előtt, nézegettem érettségiket is, hogy milyen, de nem lehetett nálunk még középszinten sem. :/ Úgyhogy közgazdaságtant írtam 90% felettire. :)

2010. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!