Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen jegyekkel felvenének...

Ilyen jegyekkel felvenének gimibe? Szorgalom 5 Magatartas 5 Angol 5 Irodalom 4,5 Nyelvtan 4 Tori 5 Biosz 4 Foci 4 Kemia 3,3 Fizika 4 A tobbi 5 Külonben ezek a 7 felevi jegyeim :-)

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos felvesznek.
2012. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tuti, hogy felvesznek!!! : )
2012. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A központi felvételid is ilyen jó lett? Mert ha igen, nincs miért aggódnod!
2012. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most mar nyugodt vagyok. Koszonom a valaszokat :-)
2012. jan. 2. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ékezet nélkül fogsz írni mert az olyan vagány akkor nem fognak.
2012. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Matekot nem írtad, amúgy szép teljesítmény, de inkább humán irányba menjél (általános tantervű, nyelvi tagozat, stb).
2012. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Bocs, most látom, a többi 5. Gondolom, akkor a matek is.
2012. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtul mindegy a 7. félév mert az évvége kell+ 8!! félév. ezzel én inkább elkezdenék gyúrni mert én is ilyen jegyeket kaptam anno....de!!!! elkezdtem teperni mint állat és évvégére kitűnő lettem ami nagyonnagyon elképesztő teljesítmény volt hozzám képest. szóval azt ajánlom hogy ha egy jó hírű gimibe akarsz menni, akkor gyúrj rá magyar matek töri nyelv ez a 4 ami fontos + egy természettudományos amit még szeretsz is a többivel ne foglalkozz. amugy... a szorgalom meg magatartást ki nem szrja le??? én voltam a legrosszabb az egész csoportba de hál égnek sehol nem nézték hogy hogyan viselkedem azóta még rosszabb lettem de hát ez van :D hiperaktiv vagyok
2012. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár lejárt,de másnak is segítség lehet.Én most kilencedikes vagyok,tudom elég gáz,de én mindenből 3-as voltam ált.isibe,s felvettek,igaz általános tantervű osztályba,de kicsit többet tanulok most,s 3.5 az átlagom(készségtantárgyakat nem vettem bele).
2014. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!